Agenda

 

 

Seizoen

2018 - 2019

2018

 

 
tussen 27-08 en 07-09
Voorrondes PK 3bnd kl 3e kl
tussen 10-09 en 21-09
Voorrondes PK libre kl 5e kl
tussen 17-09 en 28-09
Voorrondes PK 3bnd kl 2e kl
21-09 t/m 23-09
Districtsfinale 3bnd kl 3e kl

Centrum '47, Denekamp

29 en 30-09
Nederlands Kampioenschap libre groot 1e klasse

De Hazelaar, Rosmalen

05-10 t/m 07-10
Districtsfinale libre kl 5e kl

Het Twetse Ros, Hengelo

06 en 07-10
Nederlands Kampioenschap libre groot jeugd
06 en 07-10
Nederlands Kampioenschap libre klein 3e kl jeugd

BCA, Aalten

tussen 08-10 en 19-10
Voorrondes PK libre kl 4e kl
12-10 t/m 14-10
Districtsfinale 3bnd kl 2e kl

Stokkers / KMO '74, Enschede

12-10 t/m 14-10
Gewestelijke finale 3bnd kl 3e kl

district Doetinchem e.o.

12-10 t/m 14-10
Nederlands Kampioenschap libre kl extra kl

de Hazelaar, Rosmalen

13 en 14-10
Nederlands Kampioenschap 3bnd kl extra kl

RBV, Leimuiden

tussen 15-10 en 26-10
Voorrondes PK 3bnd kl 1e kl
20 en 21-10
Nederlands Kampioenschap libre gr erekl

SBW, Wijchen

02-11 t/m 04-11
Districtsfinale libre kl 4e kl

Pomerans 1928, Losser

02-11 t/m 04-11
Gewestelijke finale libre kl 5e kl

district Stedendriehoek

03 en 04-11
Nederlands Kampioenschap libre kl 2e kl jeugd
03 en 04-11
Nederlands Kampioenschap libre kl topkl jeugd
9-11 t/m 11-11
Districtsfinale 3bnd kl 1e kl

Grens / Ribbelt, Enschede

9-11 t/m 11-11
Gewestelijke finale 3bnd kl 2e kl

district Stedendriehoek

9-11 t/m 11-11
Nederlands Kampioenschap 3bnd kl 3e kl

Aker '97, Akersloot

tussen 12-11 en 23-11
Voorrondes PK 3bnd kl hfdkl
16 t/m 18-11
Nederlands Kampioenschap band kl extra kl

Carambole, Rumpt

17 en 18-11
Nederlands Kampioenschap ankerkader 47/2 1e kl

Snelpost, Arnhem

tussen 19-11 en 30-11
Voorrondes PK libre kl 3e kl
24 en 25-11
Nederlands Kampioenschap 3bnd kl rolstoelbiljarten
24 en 25-11
Nederlands Kampioenschap 3bnd kl jeugd
tussen 26-11 en 07-12
Voorrondes PK 3bnd gr 3e kl
30-11 t/m 02-12
Gewestelijke finale libre kl 4e kl

Nova '88, Overdinkel

30-11 t/m 02-12
Nederlands Kampioenschap libre kl 5e kl

Almere '83, Almere

tussen 03-12 en 14-12
Voorrondes PK band kl 5e kl
07-12 t/m 09-12
Districtsfinale 3bnd kl hfdkl

BCA Almelo, Almelo

07-12 t/m 09-12
Gewestelijke finale 3bnd kl 1e kl

District Berkel & Slinge

07-12 t/m 09-12
Nederlands Kampioenschap 3bnd kl 2e kl

De twee Marken, Maarn

08 en 09-12
Nederlands Kampioenschap libre kl overgangskl

BCA, Aalten

08 en 09-12
Nederlands Kampioenschap ankerkader 47/2 erekl

ABC 't Töpke, Afferden

tussen 10-12 en 21-12
Voorrondes PK libre kl 2e kl
14-12 t/m 16-12
Districtsfinale libre kl 3e kl

De Haven, Hengelo

14-12 t/m 16-12
Nederlands Kampioenschap kader 57/2 open kl

De Liefhebber, Warmenhuizen

15 en 16-12
Nederlands Kampioenschap kader 38/2 jeugd

2019

 
04-01 t/m 06-01

 

Gewestelijke finale 3bnd kl hfdkl

BCA Almelo, Almelo

04-01 t/m 06-01

 

Nederlands Kampioenschap 3bnd kl 1e kl

Concordia '54, Hengelo (Gld)

05 en 06-01
Nederlands Kampioenschap ankerkader 71/2 erekl

Ellenkamp, Haarlo

tussen 07-01 en 18-01
Voorrondes PK libre dames
tussen 07-01 en 18-01
Voorrondes PK libre kl 1e kl
11-01 t/m 13-01
Districtsfinale 3bnd gr 3e kl

Stokkers / KMO '74, Enschede

12 en 13-01
Nederlands Kampioenschap libre kl topkl

BCO, Oegstgeest

tussen 14-01 en 25-01
Voorrondes PK band kl 4e kl
18-01 t/m 20-01
Districtsfinale band kl 5e kl

Het Twentse Ros, Hengelo

25-01 t/m 27-01
Districtsfinale libre kl 2e kl

Brockie, Bornerbroek

25-01 t/m 27-01
Gewestelijke finale libre kl 3e kl

District Berkel & Slinge

25-01 t/m 27-01

 

Nederlands Kampioenschap libre kl 4e kl
De Ram, Roosendaal

 

26 en 27-01
Nederlands Kampioenschap band gr erekl

Soc. de Harmonie, Groningen

tussen 28-01 en 08-02
Voorrondes PK libre kl hfdkl
01-02 t/m 03-02
Districtsfinale libre dames

BCA Almelo, Almelo

01-02 t/m 03-02
Gewestelijke finale 3bnd gr 3e kl

District Doetinchem e.o.

01-02 t/m 03-02
Nederlands Kampioenschap 3bnd kl hfdkl

ABC 't Töpke, Afferden

08-02 t/m 10-02
Districtsfinale band kl 4e kl

Grens / Ribbelt, Enschede

08-02 t/m 10-02
Gewestelijke finale band kl 5e kl

District Berkel & Slinge

tussen 11-02 en 22-02
Voorrondes PK band kl 3e kl
15-02 t/m 17-02
Districtsfinale libre kl 1e kl

BV '74, Enschede

15-02 t/m 17-02
Gewestelijke finale libre kl 2e kl

Pomerans 1928, Losser

16 en 17-02
Nederlands Kampioenschap libre kl 1e kl jeugd
22-02 t/m 24-02
Districtsfinale libre kl hfdkl

't Centrum '47, Denekamp

23 en 24-02
Nederlands Kampioenschap band  gr 1e kl

SBBA, Alkmaar

23 en 24-02
Nederlands Kampioenschap 3bnd kl dames

Almere '83, Almere

tussen 25-02 en 08-03
Voorrondes PK band kl 2e kl
01-03 t/m 03-03
Nederlands Kampioenschap Libre kl 3e kl

Jacobswoude, Woubrugge

08-03 t/m 10-03
Districtsfinale band kl 3e kl

De Haven, Hengelo

08-03 t/m 10-03
Gewestelijke finale band kl 4e kl

BCA Almelo, Almelo

08-03 t/m 10-03
Nederlands Kampioenschap band kl 5e kl

BV '75, Leusden

09 en 10-03
Nederlands Kampioenschap band kl overgangskl

BBC, Biddinghuizen

09 en 10-03
Nederlands Kampioenschap libre kl hfdkl jeugd
09 en 10-03
Nederlands Kampioenschap ankerkader 47/1 erekl

Mariënberger, Mariënberg

15-03 t/m 17-03
Gewestelijke finale libre kl 1e kl

District Berkel & Slinge

15-03 t/m 17-03
Nederlands Kampioenschap libre kl 2e kl

S & O PTT, Arnhem

15-03 t/m 17-03
Nederlands Kampioenschap 3bnd gr 2e kl

Carambole, Rumpt

16 en 17-03
Nederlands Kampioenschap libre kl rolstoel biljarten
22-03 t/m 24-03
Districtsfinale band kl 2e kl

Stokkers / KMO '74, Enschede

22-03 t/m 24-03
Gewestelijke finale band 3e kl

District Stedendriehoek

22-03 t/m 24-03
Nederlands Kampioenschap kader 38/2 3e kl

't Vrijthof, Oirschot

22-03 t/m 24-03
Nederlands Kampioenschap kader 38/2 open kl

Amorti, Zevenbergen

29-03 t/m 31-03
Nederlands Kampioenschap 3bnd gr 3e kl

de Veemarkt, Doetinchem

05-04 t/m 07-04
Gewestelijke finale libre kl hfdkl

District Doetinchem e.o.

05-04 t/m 07-04
Nederlands Kampioenschap libre kl 1e kl

HBC, Hoogeveen

05-04 t/m 07-04
Gewestelijke finale libre dames

Afdeling Noord

12-04 t/m 14-04
Gewestelijke finale band 2e kl

District Doetinchem e.o.

 

12-04 t/m 14-04
Nederlands Kampioenschap band kl 4e kl

de Pomerans, Heukelum

12-04 t/m 14-04
Nederlands Kampioenschap 3bnd gr 1e kl

Mariënberger, Mariënberg

26-04 t/m 05-05
Europese Kampioenschappen diverse disciplines

Brandenburg, Duitsland

03-05 t/m 05-05
Nederlands Kampioenschap band kl 3e kl

de Klaampe, Westerhaar

25 en 26-05
Finale kadercompetitie

Carambole, Rumpt

25 en 26-05
Landsfinale jeugd

Horna, Hoorn

31-05 t/m 02-06
Nederlands Kampioenschap libre kl hfdkl

SVW, Bergen op Zoom

31-05 t/m 02-06
Nederlands Kampioenschap libre kl dames interval

Overkamp, Eibergen

03-06
Nederlands Kampioenschap dagbiljarten PK libre kl 1 en 2

de Plas, Ter Aar

05-06
Nederlands Kampioenschap dagbiljarten PK libre kl 3-4-5

Steenwijk, Steenwijk

12-06
Nederlands Kampioenschap dagbiljarten PK band kl 1-2-3
14-06 t/m 16-06
Nederlands Kampioenschap band kl 2e kl

de Ram, Roosendaal

19-06
Nederlands Kampioenschap dagbiljarten PK 3bnd 1-2-3

't Ivoor, 's-Hertogenbosch